Czarter jachtów Punat - Chorwacja

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Gdzie popłynąć z Punat?

Punat to małe miasteczko położone na wschodnim wybrzeżu wyspy Krk, jest to idealna baza wypadowa dla żeglarzy. Będąc na Punat koniecznie trzeba popłynąć na wysepkę Košljun, gdzie znajduje się zabytkowy klasztor franciszkański. Na Košljun jest ponad 50 różnych gatunków roślin i grzybów, o które od lat dbają mieszkający tam zakonnicy. Jeśli szukacie pięknych plaż koniecznie odwiedźcie małą miejscowość Baška, a w niej plażę Sveti Ivan oraz punkt widokowy, z którego rozciąga się przepiękna panorama.

Jak samodzielnie wyczarterować jacht w Chorwacji?

Pamiętaj, że nie ważne, czy to jest Twój pierwszy rejs, czy masz wieloletnie doświadczenie żeglarskie możesz wyczarterować u nas jacht. Jednakże, musimy zatroszczyć się o kwestie formalne. Żeby samodzielnie żeglować po chorwackich wodach musisz posiadać patent co najmniej jachtowego sternika morskiego i certyfikat obsługi radiostacji (SRC). Jeśli nie posiadasz odpowiednich patentów możesz wyczarterować jacht ze skipperem, który zadba o bezpieczeństwo całej załogi. 

Chcesz odwiedzić jedną z największy marin na Morzu Adriatyckim? Zastanawiasz się, gdzie popłynąć z Punat oraz co zobaczyć? Jesteś w dobrym miejscu! Tutaj poznasz najlepsze oferty czarterów na Adriatyku oraz dowiesz się, jakie patenty są wymagane, żeby samodzielnie żeglować po chorwackich wodach.

Filtry
data rozpoczęcia: 29-06-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Chorwacja, Punat
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

NASZE MARKI