Czartery jachtów Norwegia

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Jak wynająć jacht w Norwegii?

Skoro jesteś już na naszej stronie, to najważniejszy krok w kierunku spełnienia marzeń... masz już za sobą. Brawo! Nasza wyszukiwarka w prosty, intuicyjny sposób przeprowadzi Cię przez cały proces wynajmu. Dzięki niej czarter jachtów w Norwegii jest nie tylko komfortowy, ale przede wszystkim bezpieczny. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi armatorami i dbamy o to, by informacje, jakie u nas zobaczysz, były aktualizowane na bieżąco. 

Teraz jedyne, co pozostaje Ci zrobić, to określić termin rejsu i sprecyzować, jakiej łodzi szukasz. Po wybraniu daty i ilości kabin wystarczy kliknąć „szukaj” i gotowe – najlepsze oferty na czarter jachtu w Norwegii są do Twojej dyspozycji. 

Ile kosztuje czarter jachtu w Norwegii?

Norwegia nie jest najtańszym krajem, nawet jak na standardy europejskie. Co oczywiste, znajduje to swoje odzwierciedlenie również w cenach wynajmu łodzi. Mimo to każdego roku wiele osób decyduje się na czarter jachtów w Norwegii, ponieważ wrażenia, jakie wywiera żeglowanie po tamtejszych wodach, warte są cen, jakie trzeba zapłacić. Oczywiście koszty wynajmu łodzi mogą się nieco różnić. Najważniejszymi elementami, które składają się na ostateczną cenę, są: 

  • wielkość i wiek jachtu,
  • jego wyposażenie, udogodnienia itp.,
  • termin rejsu.

Planując czarter jachtu w Norwegii i szacując jego budżet, warto uwzględnić wszystkie powyższe elementy. Aby ułatwić Ci podjęcie trafnej decyzji co do specyfiki łodzi i daty wypłynięcia, przygotowaliśmy kilka konkretnych przykładów, które znajdziesz poniżej. 

Trzynastoletnia, pięciokabinowa Bavaria w sezonie A będzie kosztować około 6500 euro za tydzień, w sezonie B – ok. 5800, a w sezonie C - 4600 euro. Dwukabinowy jacht w podobnym wieku kosztuje odpowiednio 3200 euro (sezon A), 2900 (sezon B) i 2300 (sezon C). 

Planujesz rejs po wodach Północnej Europy? Marzysz, by pożeglować wśród surowych fiordów i zakosztować prawdziwej morskiej przygody? Zobacz najlepsze oferty na czarter jachtu w Norwegii! Dzięki naszej wyszukiwarce szybko znajdziesz idealną łódź dla swojej załogi i zorganizujesz wspaniały rejs. Poniżej znajdziesz też garść porad, które ułatwią Ci wybór najlepszej trasy oraz terminu żeglugi.

 

Filtry
data rozpoczęcia: 27-07-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Norwegia
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

Chartery jachtów Norwegia – wymagania

Kraje północnej Europy słyną z zamiłowania do porządku i formalności, dlatego planując czarter jachtu w Norwegii, koniecznie trzeba zadbać o to, by nie naruszyć lokalnych przepisów. 

Aby móc poprowadzić łódź po norweskich wodach, należy mieć patent co najmniej jachtowego sternika morskiego. Nie ma natomiast konieczności posiadania certyfikatu obsługi radiostacji (SRC czy LRC).

Wynajem jachtu w Norwegii bez patentu

Jeśli marzysz o czarterze jachtu w Norwegii, ale nie masz stosownych uprawnień żeglarskich, możesz wybrać opcję rejsu ze skipperem. To rozwiązanie pozwoli Ci spełnić marzenia o zobaczeniu cudownych fiordów z poziomu pokładu – i nie tylko. Weź pod uwagę fakt, że skipper to przede wszystkim zawodowy kapitan, ale również przewodnik. Z chęcią podpowie Twojej załodze, dokąd warto popłynąć i pokaże Wam najciekawsze miejsca, często znane tylko lokalnym mieszkańcom. 

Gdzie żeglować w Norwegii?

Pamiętaj, że czarter jachtów w Norwegii to doskonała okazja do poznania dzikiej  przyrody północy, ale też kultury czy tradycji tego wyjątkowego kraju. Które lokalizacje są warte odwiedzenia? Dokąd szczególnie warto popłynąć? Oto nasza subiektywna lista najciekawszych atrakcji. 

Oslo

Trudno wyobrazić sobie czarter jachtu w Norwegii bez choćby krótkich odwiedzin w stolicy tego kraju. Wizyta w Oslo to świetna okazja do zakupu pamiątek, ale też do zapoznania się z niesamowitą atmosferą tego miasta oraz do zwiedzenia jego pięknych muzeów.

Sørlandet i Kristiansand

Z Oslo warto się udać do „letniego raju”, jak Norwegowie nazywają Kristiansand i Sørlandet. Znajdziesz tam widoki, jakich z pewnością się nie spodziewasz. Wybierając czarter jachtu w Norwegii, która przecież nie leży nad Morzem Śródziemnym, nie myślisz chyba o plażowaniu? A jednak! Mimo surowego klimatu znajdziesz tam fantastyczne plaże, a słońce, chociaż nie operuje tak intensywnie, jak na południu, świeci tutaj przez niezwykle długi czas w ciągu doby. 

Lofoty

Jeśli podczas czarteru jachtu w Norwegii stawiasz na dzikie krajobrazy i surowe piękno, koniecznie wybierz się w Lofoty. Jest to archipelag na Morzu Norweskim, utworzony ze skał pochodzenia wulkanicznego i metamorficznego. Taka geneza nadaje tutejszym wyspom niezwykły wygląd, który z pewnością zapadnie Ci w pamięć. Znajdziesz tam strome, niemal pionowe ściany, ostre granie, wąskie fiordy i malownicze zatoczki – czy można chcieć więcej? 

NASZE MARKI